Shiatsu

Technika shiatsu je stará přibližně 5 000 let. Její podstatou je práce s energetickými dráhami a akupresurními body, které jsou propojené s jednotlivými orgány v těle. Propojuje znalosti čínské a západní medicíny. Terapeut věnuje hlubokou pozornost aktuálním potřebám Vašeho těla; kde se v těle nachází nedostatek či naopak nadbytek energie. Pracuje na obnovení rovnováhy a podporuje životní sílu organismu. Zároveň využívá tzv. pasivní pohyby, které pomáhají uvolnit klouby a svaly, a tím zlepšit jejich pružnost. Během ošetření se tak postupně uvolňuje napětí, dochází k uvolnění a prohloubení dechu. Shiatsu může být výbornou příležitostí, jak vnímat své vlastní tělo skrze laskavý dotek terapeuta.

Jak Shiatsu probíhá

Shiatsu probíhá na měkké podložce na zemi a masážní hmaty jsou prováděny přes oblečení. Což Vám může přinést větší komfort a pocit bezpečí.

Cena

1 600 Kč

}

90 minut

Rezervace

Po rezervaci vám přijde potvrzovací mail, že máte akci rezervovánu (někdy padají maily do spamu, tak prosíme o jeho kontrolu) a platební údaje. Pokud neobdržíte potvrzovací e-mail a ani jej nenajdete ve spamu, volejte nebo pište.

Lucie Vrzňová

+420 608 902 675

Lucie Roupcová

+420 605 279 860

O terapeutech

Lucie Vrzoňová

Propojuji znalosti těla z fyzioterapie, shiatsu a jógy s technikami Mindfulness.

Více informací →

Lucie Roupcová

Zjistila jsem, že bez jógy už nemůžu být a že chci předávat dál, co jóga přinesla mně. Postupem času jsem také přišla na to, že techniky z podložky mi pomáhají i v běžném životě.

Více informací →